CAFFÉ CARRACCI

ITALIAN ESPRESSO

Chuť

Každá směs řady Caffè Carracci je pojmenována po slavném italském městě, inspirujícím jeho příchutěmi, vydávanými prostřednictvím směsí a kapslí s typickou regionální italskou chutí: mnohostranná káva s tisíci příchutí, která uspokojí každého milovníka kávy.

Styl

Carracci je evokující jméno zakořeněné v italském umění: tři bratranci Carracci byli Boloňští malíři s různými styly, vyjadřující rozmanitost, ale také pouto mezi tradicí, moderností a italským stylem.

Intenzita

S Caffè Carracci se snažíme oživit - uvnitř šálku kávy - intenzitu odvážných linií Ludovica, hledání a nutkání po dokonalosti Agostina a spojení minulosti a přítomnosti v mocných dílech Annibala. Z gastronomického hlediska byl tento koncept převeden na kávu, která je výsledkem nejlepších surových zrnek kávy a nejjemnějších směsí, kde výzkum a víceletý experiment, odbornost a kreativní nadšení jsou vylepšeny špičkovou výrobní technologií.

ZRNKOVÁ KÁVA

V základní řadě nabízíme tyto 2 zrnkové kávy:

CARRACCI Napoli

Jemná směs charakterizovaná plnou chutí, kterou dodávají pečlivě vybraná zrnka robusty.
Výsledkem je krémová káva, která vyniká svým tělem a aroma. Tato směs přesvědčí svou chutí a dokonale respektuje tradici espressa typického pro jižní Itálii.
​​​​​​​
balení 1000g

 CARRACCI Milano 100% arabica

Mimořádná 100% káva arabica připravená z pečlivě vybraných kávových zrn, která jí dávají sladkou a bohatou chuť. Výsledkem je zakulacená a aromatická espresso káva v každém šálku dokonale sladěná s tělem a jedinečnou crema. Tato směs s postupnou křivkou pražení se skvěle hodí pro znalce kávy arabica.

balení 1000g