• MESETA
    Prémiové italské espresso
  • Moderní technologie
    Meseta espresso
  • Tradice & Kvalita
    Meseta espresso

MESETA

ESPRESSO ITALIANO PREMIUM

Produkty

Výrobky Meseta pokrývají všechny oblasti espresso kávy se směsmi charakterizovanými exkluzivním složením a specifickým procesem pražení, který zvyšuje přirozené vlastnosti použitých druhů kávy. Co odlišuje kávu Meseta, je především její vysoká kvalita, které se dosahuje pečlivým výběrem surovin, a sofistikovaným výrobním procesem řízeným elektronicky v každé fázi. Je to však naše vášeň pro kávu, která vysvětluje jedinečné vlastnosti směsí Meseta: výjimečná „stabilita“, to znamená, že kvalita je neporušitelná. Tato ctnost je výsledkem mnoho let trvající dokonalosti výroby a přísných postupů kontroly kvality, jejichž cílem je dosáhnout dokonalé směsi.

Kvalita

Kvalita kávy Meseta je zaručena specifickými kontrolami kvality prováděnými v každé fázi procesu. Ve společnosti se sleduje výrobní proces od doby, kdy je káva sklizena v zemích původu, a odborníci společnosti pečlivě vybírají nejlepší zelená kávová zrna. Po příjezdu do Itálie prochází káva zvláštními chuťovými testy a chemickými / fyzikálními analýzami. Vlastní laboratoř ověřuje kvalitu kávy a třídí každou šarži tak, aby vytvořila spotřební koš s homogenními organoleptickými vlastnostmi.

Tradice a technologie

Zkušenosti lidí a využití moderních průmyslových procesů se od roku 1961 se vlévají do naší společnosti, aby byl vždy zaručen stejný výsledek: mimořádný šálek kávy espresso. K uvolnění nejlepších organoleptických vlastností musí být kávová zrna pražená rovnoměrně, aniž by je spálila. To se provádí průběžným sledováním procesu pomocí sofistikovaných elektronických zařízení, která navazují na specifické křivky pražení definované pro každou směs. Společnost je známá svými produkty, které trvale splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti potravin, jak jsou certifikovány autoritativními orgány: ISO9001, ISO22000, BRC / IFS, Fairtrade, CCPB atd

 

ZRNKOVÁ KÁVA

Aktuálně máme v nabídce těchto 6 druhů zrnkových káv:
Meseta Supercrema

MESETA Supercrema

Tato plná, tmavě pražená směs vyniká svou chutí s čokoládovými tóny. Vysoké procento africké robusty dává této směsi výraznou, silnou chuť. Charakteristickým rysem této krémové kávy je její lahodné aroma.
 

balení 1.000g

MESETA Espresso Bar

Tato směs je určena pro ty, kteří si užijí plný krémový šálek kávy v čistě italském stylu. Tato směs vyniká svým tělem a aroma, které pocházejí z asijských a afrických zrnek kávy robusta a zvláštního postupu pražení
 

balení 1.000g

MESETA Oro Bar

Směs, ve které se mísí káva arabica z brazilské vysočiny a jemná robusta z Indie, Afriky a Dálného východu, tvoří kávu, která dokonale spojuje chuť a plnost, aby uspokojila typickou italskou chuť espressa. 

s certifikací institutu kvality Espresso Italiano

balení 1.000g

MESETA Super Oro

Kávová zrna arabica z Brazílie, které dávají této kávě sladkou a intenzivní chuť, a ty ze Střední Ameriky a Etiopie, které ji obohacují o aromatické tóny, se mísí s malým množstvím jemné robusty, která ji dávají mnohem více chuti. Výsledkem je zvláště vyvážená směs díky pomalému, šetrnému pražení.

s certifikací institutu kvality Espresso Italiano

balení 1.000g

MESETA Barista Bio

100% biologicky vyprodukovaných kávových zrn, pěstovaných a zpracovaných při respektování životního prostředí v zemích původu. Zkušeným smícháním zrn arabica a robusta se vytváří příjemné aromatické tóny při zachování plnosti a zaoblené textury. Dokonale vyvážená směs, pokud jde o senzorický zážitek, při respektování vyváženého mixu přírody.

balení 1.000g

MESETA Supremo 100% arabica

Směs vyrobená výhradně ze zrnek kávy arabica. Díky kvalitě zrn a šetrnému pražení je tato káva obzvláště bohatá na chuť a vůni s typicky ovocným a květinovým aroma. 

balení 1.000g

MLETÁ KÁVA

Aktuálně máme v nabídce 2 druhy mleté kávy:

MESETA Gran Aroma

balení 250g 

MESETA Gran Crema

balení 250g 

NESPRESSO* KOMPATIBILNÍ KAPSLE

Nově nabízíme 10 druhů Nespresso* kompatibilních kapslí v moderním balení po 10 kusech

*Nespresso® je registrovaná ochranná známka třetí strany, která nemá žádnou spojitost se značkou Meseta

MESETA Classico

Intensita: 9
Směs pro ty, kteří milují typickou italskou kávu espresso. Tvoří ji vyvážená kombinace arabiky z brazilské vysočiny a jemné robusty z Indie, Afriky a Dálného východu.

balení po 10 ks

MESETA Intenso

Intensita: 10
Směs určená milovníkům krémové kávy se silnou chutí, při plném respektování italské tradice. Tato směs se vyznačuje silným tělem a hlubokou vůní, která pochází přímo z asijské a africké robusty.

balení po 10 ks

MESETA Supremo 100% arabica

Intensita: 8
Zvláště sametová a aromatická směs 100% kávy Arabica. Používané jemné odrůdy dodávají této kávě typickou ovocnou a květovou vůni. Zvláštní pražení zvyšuje jemnou chuť a sladkou vůni.

balení po 10 ks

MESETA Forte

Intensita: 12
Tato směs z vybraných zrnek asijské a africké robusty doplněná malým procentem odrůdy arabica představuje ideální kávu kdykoli během dne pro ty, kteří milují silnou chuť. 
​​​​​​​

balení po 10 ks

GRAN DECA bezkofeinová

Intensita: 7
Vynikající káva bez kofeinu, která si díky pečlivému výběru použitých odrůd a šetrnému pražení zachovává aroma a chuť klasické kávy. Jak vyžaduje italská legislativa, tato směs nesmí obsahovat více než 0,1% kofeinu v šálku.

balení po 10 ks

MESETA Bio Organic Espresso Gold 100% arabica

Intensita: 8
Vybraná směs 100% kávy Arabica ze Střední a Jižní Ameriky dodává této kávě jedinečnou ovocnou, květinovou vůni s nádechem koření a hladkou příjemně přetrvávající kyselinkou.

balení po 10 ks

MESETA Bio Grand Espresso

Intensita: 9
Kávu Meseta Bio Organic „Grand Espresso“ dovedně smícháme s těmi nejlepšími kávami Arabica a Robusta z ekologického zemědělství, což je směs, která dosáhne dokonalé smyslové rovnováhy s aromatickými tóny, které evokují květinové, citrusové a kakaové tóny, s hladkou a vyváženou chutí.

balení po 10 ks

MESETA Ristretto

hliníkové kapsle
Intensita: 10
V těchto hliníkových kapslích najdete výběr, který je tvořen z 80% zrnky robusty v dokonalé harmonii s 20% procenty kvalitní arabicy. Díky této speciální směsi je každá přestávka na kávu výjimečným okamžikem, který si můžete plně užít.


balení po 10 ks

MESETA Armonico

hliníkové kapsle
Intensita: 9
Pečlivý výběr složený z 55% robusty a 45% arabiky: výsledkem je Meseta "Armonico", dokonalá rovnováha vůní, exkluzivní směs ideální pro jakoukoli denní dobu.
​​​​​​​


balení po 10 ks

MESETA Brazil 100% arabica

hliníkové kapsle
Intensita: 8
Meseta „Brasile“ se zrodila ze spojení vybrané brazilské arabiky a vyznačuje se jemnými náznaky, které obklopují patro: kakao, lískové ořechy a vanilka. Espresso s rafinovaným profilem, sladkou chutí, jemnou kyselinkou a intenzivní vůní a harmonickým a přesvědčivým tělem. Ideální společník pro jakoukoli přestávku na kávu.

balení po 10 ks

PŘÍSLUŠENSTVÍ


šálek na espresso

šálek na cappuccino

bílý cukr 5g

kovový zásobník na cukr

ubrousky

kovový zásobník na ubrousky

zástěra